|
z Piątkiem sie nie dogadano co do wysokości kontraktu,pewnie podbnie bedzie i z Demjanem, tym bardziej teraz jak został królem strzelców
o Starzyńskim z Ruchu na środek pomocy chyba też nie ma co marzyć bo Niebiescy zazwyczaj gruuubo cenią swoich zawodników...
Może dałoby sie Hołote na defensywnego sprowadzić ? Chyba takich wymagań finansowych jak Piątek to nie ma ?
Pazio na lewą obrone tez by sie przydał...
Ogólnie to jestem za tym aby szukać 20-22 letnich zawodników w 1 i 2 lidze, tam chyba ceny nie tak kosmiczne
Ostatnio edytowane przez AYALA : 04.06.2013 o godz. 09:39.
|