Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15333
Stary 04.06.2013, 09:30
z Piątkiem sie nie dogadano co do wysokości kontraktu,pewnie podbnie bedzie i z Demjanem, tym bardziej teraz jak został królem strzelców

o Starzyńskim z Ruchu na środek pomocy chyba też nie ma co marzyć bo Niebiescy zazwyczaj gruuubo cenią swoich zawodników...

Może dałoby sie Hołote na defensywnego sprowadzić ? Chyba takich wymagań finansowych jak Piątek to nie ma ?

Pazio na lewą obrone tez by sie przydał...

Ogólnie to jestem za tym aby szukać 20-22 letnich zawodników w 1 i 2 lidze, tam chyba ceny nie tak kosmiczne
Ostatnio edytowane przez AYALA : 04.06.2013 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując