Karamazow
Jeżeli o mnie chodzi, to ja nie jestem zwolennikiem ewentualnego transferu Demjana do Wisły, nawet jakby miało się to zgadzać z nową polityka. Uważam po prostu, że to był sezonowy wybryk, który się nie powtórzy.
Zwrócę honor jeżeli trafi do Wisły i strzeli minimum 10 bramek. Podobne wymagania miałem co do Sikorskiego, też twierdząc, że to nie jest napastnik dla Wisły.
Póki co oficjalnego tematu/ zapytania o tego zawodnika nie ma.