Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63031
Stary 03.06.2013, 21:24
huberix napisał(a):Wyświetl post
Nie liczcie na Zubasa czy Rybickiego. Oni są za drodzy. Na pewno taki Rybicki kosztuje bo jest młody i ma potencjał a Zubas za to co robił na wiosne to go powinna Barca lub Real brać.
Wisła Maków chce i po spadku do 1 ligi Gieksy to przyjście do BG jest możliwe.
Fajnie że Wisła szuka N. w 1 lidze ale uważam że kasa jest jaka jest ale napastnika to powinniśmy KUPIĆ i nie za 2 tyś. Potrzebujemy szybkich graczy. Demjan byłby zajebisty i gdyby go przekonać że jak będzie Smuda to NOWA,LEPSZA WISŁA będzię to może chłop przyjdzie bo w Podb. to nie zostanie na pewno.
Sobol powinien jeszcze grać i dodatkowo pełnić funkcję psychologa by wmawiać zawodnikom że gra w Wiśle to Honor i że jak zawodnik dostanie od tego klubu ofertę to powinien się godzić na granie z nim na FREE
Pamiętajmy również że kasa to nie sukces. Możę łysy się spije, na kacu porobi pare transakcji i przyjdą naprawdę dobrzy zawodnicy. A tak na serio myślę że Łysemu zaczyna zależeć. Powiedział że w połowie 2014 klub wyjdzie na prostą co oznacza że za jakieś 2-3 lata finanse znów powinny stać na przyzwoitym poziomie.
Jako kibice Wisły wierzmy że zdaży się cud i WIELKA SMUDA poprowadzinas nawet w nast. sezonie do LM . Hehe ale WIERZMY bo takie pesymistyczne patrzenie na nasz ukochany klub tylko odpycha kolejnych ludzi na stadion i przez to coraz mniej licznie na niego przybywamy.

Pierdzielenie..

Skąd wiesz, że Wisła Kraków jest zainteresowana w ogóle sprowadzeniem takich zawodników jak bracia Mak?

a) bo piszą tak portale?
b) bo Maki kiedyś powiedziały, że chciałby zagrać w Wiśle?
c) masz dojścia w klubie i owo zapytanie oficjalnie zostało wysłane?

Chciałby zauważyć, że Zubas też spadł do I ligi - więc jego przejście przecież też jest ''możliwe''...

Boże skąd się tacy ludzie biorą.


Demjan miał rundę konia, ale ma już 31 lat sprowadzenie go przeczy ze stwierdzeniem Smudy o młodej i perspektywicznej Wiśle.


Spojrzenie większości na obecną sytuację w klubie nie jest wersją pesymistyczną a realną, co znacznie zmienia nasze położenie.

Uświadomcie sobie jedno, wmawianie, że np. Przybecki, Wszołek są w kręgu zainteresowań Wisły, nie oznacza, że Ci zawodnicy do nas trafią ba! nie oznacza nawet tego, że Wisła jest nimi zainteresowana! Chciałby przypomnieć, że właśnie wkraczamy w sezon ogórkowy a większość portali będzie pisać bzdury bo muszą mieć poczytność, a wy jak młode pelikany połkniecie wszystko co wam pod nos podsuną.. A potem jak zawodnik X, którego onet widzi w Wiśle trafi do Lechii czy innego klubu nie zapomnijcie pojeździć trochę po Jacku Bednarzu, bo przecież onet powiedział, że Wisła się nim interesuje.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując