Pierdzielenie..
Skąd wiesz, że Wisła Kraków jest zainteresowana w ogóle sprowadzeniem takich zawodników jak bracia Mak?
a) bo piszą tak portale?
b) bo Maki kiedyś powiedziały, że chciałby zagrać w Wiśle?
c) masz dojścia w klubie i owo zapytanie oficjalnie zostało wysłane?
Chciałby zauważyć, że Zubas też spadł do I ligi - więc jego przejście przecież też jest ''możliwe''...
Boże skąd się tacy ludzie biorą.
Demjan miał rundę konia, ale ma już 31 lat sprowadzenie go przeczy ze stwierdzeniem Smudy o młodej i perspektywicznej Wiśle.
Spojrzenie większości na obecną sytuację w klubie nie jest wersją pesymistyczną a realną, co znacznie zmienia nasze położenie.
Uświadomcie sobie jedno, wmawianie, że np. Przybecki, Wszołek są w kręgu zainteresowań Wisły, nie oznacza, że Ci zawodnicy do nas trafią ba! nie oznacza nawet tego, że Wisła jest nimi zainteresowana! Chciałby przypomnieć, że właśnie wkraczamy w sezon ogórkowy a większość portali będzie pisać bzdury bo muszą mieć poczytność, a wy jak młode pelikany połkniecie wszystko co wam pod nos podsuną.. A potem jak zawodnik X, którego onet widzi w Wiśle trafi do Lechii czy innego klubu nie zapomnijcie pojeździć trochę po Jacku Bednarzu, bo przecież onet powiedział, że Wisła się nim interesuje.