Nie liczcie na Zubasa czy Rybickiego. Oni są za drodzy. Na pewno taki Rybicki kosztuje bo jest młody i ma potencjał a Zubas za to co robił na wiosne to go powinna Barca lub Real brać.
Wisła Maków chce i po spadku do 1 ligi Gieksy to przyjście do BG jest możliwe.
Fajnie że Wisła szuka N. w 1 lidze ale uważam że kasa jest jaka jest ale napastnika to powinniśmy KUPIĆ i nie za 2 tyś. Potrzebujemy szybkich graczy. Demjan byłby zajebisty i gdyby go przekonać że jak będzie Smuda to NOWA,LEPSZA WISŁA będzię to może chłop przyjdzie bo w Podb. to nie zostanie na pewno.
Sobol powinien jeszcze grać i dodatkowo pełnić funkcję psychologa by wmawiać zawodnikom że gra w Wiśle to Honor i że jak zawodnik dostanie od tego klubu ofertę to powinien się godzić na granie z nim na FREE
Pamiętajmy również że kasa to nie sukces. Możę łysy się spije, na kacu porobi pare transakcji i przyjdą naprawdę dobrzy zawodnicy. A tak na serio myślę że Łysemu zaczyna zależeć. Powiedział że w połowie 2014 klub wyjdzie na prostą co oznacza że za jakieś 2-3 lata finanse znów powinny stać na przyzwoitym poziomie.
Jako kibice Wisły wierzmy że zdaży się cud i WIELKA SMUDA poprowadzinas nawet w nast. sezonie do LM . Hehe

ale WIERZMY bo takie pesymistyczne patrzenie na nasz ukochany klub tylko odpycha kolejnych ludzi na stadion i przez to coraz mniej licznie na niego przybywamy.