Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63029
Stary 03.06.2013, 21:01
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Wydawało mi się że Kwieka jakiś czas temu pogoniliśmy... A jak wiadomo dwa razy do tej samej Wisły się nie wchodzi...
Oczywiście, że tak, ale to nie przeszkadzało wielu osobom znów go przymierzać do nas. A w historii Wisły w ostatnich latach było kilka przypadków, że jednak wchodzi się do tej samej rzeki drugi raz. Niektórzy zrobią to nawet po raz trzeci wkrótce...
Odpowiedz cytując