serek.c2 napisał(a):

|
A ten Twój fragmencik to z jakiego obiektywnego źródła (bo dopiski - te w nawiasie - to raczej nie z Torunia)? Śmieszysz mnie coraz bardziej - takie "obiektywne" prowadzenie rozmowy masz na co dzień w Polsatach, TVN-ach czy publicznej TV. No ale oczywiście tego nie słyszysz, nie widzisz.
|
http://glosrydzyka.blox.pl/html
To w jaki sposób jest przeprowadzony wywiad to jedno ,a drugie jak w tym "Katolickim głosie w twoim domu" jest rozumiana miłość do bliźniego ,epitety:wredny perfidny zdrajca , miłosierdzie aż cieknie z zębów jadowych
