Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22863
Stary 03.06.2013, 20:02
A ten Twój fragmencik to z jakiego obiektywnego źródła (bo dopiski - te w nawiasie - to raczej nie z Torunia)? Śmieszysz mnie coraz bardziej - takie "obiektywne" prowadzenie rozmowy masz na co dzień w Polsatach, TVN-ach czy publicznej TV. No ale oczywiście tego nie słyszysz, nie widzisz.