|
A ten Twój fragmencik to z jakiego obiektywnego źródła (bo dopiski - te w nawiasie - to raczej nie z Torunia)? Śmieszysz mnie coraz bardziej - takie "obiektywne" prowadzenie rozmowy masz na co dzień w Polsatach, TVN-ach czy publicznej TV. No ale oczywiście tego nie słyszysz, nie widzisz.
|