Jeszcze jakis czas temu niektórzy na tym forum pisali ,że Wipler przejmie przywództwo od Kaczyńskiego/po Kaczyńskim w PISie...
Wizard napisał(a):

|
Coś ty, z takimi faszystami i homofobami ma gdzieś wspólnie jeździć? Dla młodego, wykształconego z dużego miasta to obraza przebywać w takim towarzystwie.
|
Tu masz fragmencik o młodych i wykształconych z kuźni dziennikarskiej ojca Tadeusza ,czyli jego uczelni:
Studenci uczelni ojca Rydzyka mają swój program w Radiu Maryja - „Pokój gościnny”. Po zorganizowanym przez ojca dyrektora 19 maja br. w Warszawie pikniku „Obudź się Polsko” młodzieńcy zaprezentowali relację z imprezy. Najciekawsza była rozmowa z demonstrantem, który pojawił się na Placu Zamkowym z transparentami i żarliwą wiarą w konieczność przepędzenia rządu Donalda Tuska.
Rozmówca juniora miał na planszy hasło „Telewizja Trwam należy się nam”. Młody człowiek zapytał, dlaczego się ona należy „Polakom i katolikom” (od razu widać dobrą szkołę dziennikarstwa).
- Dlatego, że inne media, to jest obłuda dla kraju, są kłamliwe, są prorządowe - odpowiedział rozmówca (widać słuszną postawę). - Jako Polak ostatnio nie oglądam żadnych mediów, czuję się poszkodowany, ponieważ nie idzie słuchać tej obłudy. Dlatego medialnie wyłanczam (nie wyłączam) telewizor.
Tu dzielny reporter zadał demonstrantowi pytanie - co by powiedział Donaldowi Tuskowi i Janowi Dworakowi z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, gdyby mógł ich spotkać.
- Tego Tuska to bym wypędził normalnie z tego kraju i nie chcę mu nawet spojrzeć w oczy. Taki jest wredny, perfidny i zdrajcą jest narodu polskiego.
Warsztat i bezstronność przeprowadzania wywiadu przypomina raczej głęboki PRL. Rośnie nam oj rośnie narybek kunsztu dziennikarskiego rodem z Torunia
