Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23869
Stary 03.06.2013, 18:22
Szkoda tylko, że ta Kosecka dała Legii tytuł MP, bo jak zliczyć jego asysty bądź bramki w najważniejszych momentach, to wyjdzie na to, że bez niego tego tytułu by nie mieli.

Właśnie oglądam wczorajszą multiligę, podali w niej, że Cupiał negocjował już dwa razy sprzedaż Wisły z tym samym człowiekiem - pomijając fakt, że nic nie wyszło- wiadomo o Kogo chodzi?
Odpowiedz cytując