|
Szkoda tylko, że ta Kosecka dała Legii tytuł MP, bo jak zliczyć jego asysty bądź bramki w najważniejszych momentach, to wyjdzie na to, że bez niego tego tytułu by nie mieli.
Właśnie oglądam wczorajszą multiligę, podali w niej, że Cupiał negocjował już dwa razy sprzedaż Wisły z tym samym człowiekiem - pomijając fakt, że nic nie wyszło- wiadomo o Kogo chodzi?
|