Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1720
Stary 03.06.2013, 18:15
Kulawik zdołał zająć 7 miejsce w lidze. Rok temu drużyna ze zdecydowanie lepszym i szerszym składem skończyła na miejscu 7. Rundę jesienną do której przygotowywał drużynę i powadził ją prze łatwiejszą część rundy Probierz zakończyliśmy na miejscu 12, a po wiośnie jesteśmy 5 miejsc wyżej. Chyba nie należy oceniać Kulawika aż tak źle...
Odpowiedz cytując