Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.06.2013, 18:02
Ten sezon taki jakiego można się było spodziewać. Drużyna została bardzo osłabiona a miejsce to samo co w poprzednim sezonie.
Przyszły sezon zagadka.
Można się spodziewać, że liga będzie jeszcze słabsza: Śląsk ma problemy finansowe i odchodzi Mila, Polonia przestała istnieć, Piastowi będzie trudno utrzymać taką formę a Zagłębie niby stabilne finansowo i organizacyjnie, ale Hapalowi nie za bardzo idzie. Jeśli by uzupełnić największe luki, nawet nie jakimiś wybitnymi piłkarzami, po prostu solidnymi ligowcami, to przy odrobinie szczęścia można powalczyć nawet o 3 miejsce.
Z drugiej strony Bednarz w wywiadzie dla C+ jasno mówił o kolejnym roku oszczędzania, nasz prawdopodobny trener Smuda ma na pieńku z naszym najlepszym obecnie piłkarzem, właściciel zmieniający trenerów co pół roku, no i czeka nas kolejna rewolucja w składzie -- może się okazać, że zatęsknimy za Kulawikiem i 7 miejscem z tego roku...
Odpowiedz cytując