Temat
:
Posumowanie sezonu 2012/2013 i prognozy na sezon 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline
#
34
03.06.2013, 17:44
thechris
napisał(a):
Byłem blisko chociaż niestety nie wystarczyło, bo sportowo Zagłębie ugrało 40 punktów w tym sezonie i na dodatek bilans z nimi Wisła ma 0 pkt i bramki 1:5.
wytatuj sobie to jeszcze na czole, zebys nie zapomniał
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
Po klimat trybun
na wyjazdach byłeś ilu
dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz
niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
wiertar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiertar
Znajdź inne posty napisane przez wiertar