Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23868
Stary 03.06.2013, 17:01
Kosecka nie musi naciagać , wystarczy , że padnie a sędziowie muszą gwizdnąć, bo potem będa mieli sPOtkanie z tatusiem w PZPN-ie i prawdopodobieństwo odebrania gwizdka.
Odpowiedz cytując