Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 03.06.2013, 16:50
Zacytuję siebie, na dole podkreślone, data: 03.08.2012, 00:05.

thechris napisał(a):Wyświetl post
riv napisał(a):Wyświetl post
Ale przynajmniej obrona Michel - Głowa - Chavez - Jovanović (ciekawe czy chociaż raz uda się taką zestawić ) nie będzie przyprawiała ludzi o zawał serca przy każdym kontakcie z piłką. Jeszcze jakby lewy skrzydłowy za Kirma przyszedł i lis pustyni okazał się trafionym transferem (bo Sikorski raczej się nie zanosi) to mógłbym z umiarkowanym optymizmem patrzeć na nadchodzący sezon.
Jak już się rozmarzyłem, to tak bym grał
Nie będzie łatwo ale na 7. miejsce powinno styknąć.

Byłem blisko chociaż niestety nie wystarczyło, bo sportowo Zagłębie ugrało 40 punktów w tym sezonie i na dodatek bilans z nimi Wisła ma 0 pkt i bramki 1:5.


PS. Mniej bramek strzelił tylko Bełchatów. Szacun.
Ostatnio edytowane przez thechris : 03.06.2013 o godz. 21:37.
Odpowiedz cytując