Zacytuję siebie, na dole podkreślone, data: 03.08.2012, 00:05.
thechris napisał(a):

|
Nie będzie łatwo ale na 7. miejsce powinno styknąć.
|
Byłem blisko chociaż niestety nie wystarczyło, bo sportowo Zagłębie ugrało 40 punktów w tym sezonie i na dodatek bilans z nimi Wisła ma 0 pkt i bramki 1:5.
PS. Mniej bramek strzelił tylko Bełchatów. Szacun.