|
Widzę, że Jakubina Kosecka umieszczana jest w kategorii największych naciagaczy w tej lidze. Ja mam inną teorię. Po prostu Kosecka występuje w wojskowym klubie, salutuje po zdobytych bramkach, na boisku prezentuje wojskowe nawyki padnij, powstań, padnij, powstań, niektórzy twierdza ze to jednak wina zle skonstruowanego stadionu przy Ł3 i przeciągów które poniewieraja i przewracaja Kosecka...
|