wiertar napisał(a):

a dlaczego mielibysmy dostać takie coś Serca to znak rozpoznawczy Heerenveen tak samo jak Wisły biała gwiazda. z tą róznica ze oni na koszulkach mogą mieć a my niestety nie.
|
Kibice Heerenveen zawsze zagadnięci o serca na koszulkach upierają się, że to lilie
