Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3362
Stary 03.06.2013, 16:18
wiertar napisał(a):Wyświetl post
a dlaczego mielibysmy dostać takie coś Serca to znak rozpoznawczy Heerenveen tak samo jak Wisły biała gwiazda. z tą róznica ze oni na koszulkach mogą mieć a my niestety nie.
Kibice Heerenveen zawsze zagadnięci o serca na koszulkach upierają się, że to lilie
Odpowiedz cytując