Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3361
Stary 03.06.2013, 16:02
No ja wiem wiem, ale mimo wszystko wygląda to dosyć hmmm kontrowersyjnie i bardziej mi się kojarzy z jakimś pedalstwem, z całym szacunkiem do ich historii. Ale wyobrażasz sobie aby u nas Gwiazda(y) były w podobny sposób umiesczone na koszulkach? Raczej nie o to chodz(BG ma być na sercu)i, chociaż pewnie i tego nie dałoby się osiągnąć ...
Odpowiedz cytując