Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Szpak
Junior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23865
Stary 03.06.2013, 15:56
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj zobaczyliśmy ile był warty tej najsłabszy m"miszcz" w XXI wieku. 5:0 z Legią dostali. A kilka dni wcześniej niektórzy tutaj mówili, że to Legia jest najsłabszym mistrzem od kilku lat. Znafffcy.
Przewaga Legii na podstałymi zespołami (z wyjątkiem Lecha) wskazuje, że jednak nie są takim słabym mistrzem, zwłaszcza porównując do Śląska z poprzedniego sezonu.
statystyki lotto nie kłamią. Fartowne wyniki, kumulacja, ogromna pula pieniędzy dla odważnych graczy lotto.
Odpowiedz cytując