qqq_b napisał(a):

|
Dzisiaj zobaczyliśmy ile był warty tej najsłabszy m"miszcz" w XXI wieku. 5:0 z Legią dostali. A kilka dni wcześniej niektórzy tutaj mówili, że to Legia jest najsłabszym mistrzem od kilku lat. Znafffcy.
|
Przewaga Legii na podstałymi zespołami (z wyjątkiem Lecha) wskazuje, że jednak nie są takim słabym mistrzem, zwłaszcza porównując do Śląska z poprzedniego sezonu.