Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.06.2013, 14:27
Przez wyjście miałem na myśli wyjście a'la Król, nie sprzedaż poważnemu inwestorowi (w coś takiego szczerze mówiąc nie wierzę).
Odpowiedz cytując