Temat
:
Posumowanie sezonu 2012/2013 i prognozy na sezon 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
Od: 04.2013
Offline
#
30
03.06.2013, 14:27
Przez wyjście miałem na myśli wyjście a'la Król, nie sprzedaż poważnemu inwestorowi (w coś takiego szczerze mówiąc nie wierzę).
Vasil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vasil
Znajdź inne posty napisane przez Vasil