Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3359
Stary 03.06.2013, 14:27
Cieszmy się że nie dostaniemy takiego czegoś

Z tego co zauważyłem wiele drużyn od adidasa dostaje taki model:

Mi osobiście niezbyt on się widzi, ale jaka będzie domówka dla nas, tego nie wie nikt ;p
Kołnierzyk wygląda spoko, ale nie taki wielki ...
Nike potrafi to zrobić ...


Minimalizm jest piękny
Odpowiedz cytując