Cieszmy się że nie dostaniemy takiego czegoś

Z tego co zauważyłem wiele drużyn od adidasa dostaje taki model:

Mi osobiście niezbyt on się widzi, ale jaka będzie domówka dla nas, tego nie wie nikt ;p
Kołnierzyk wygląda spoko, ale nie taki wielki ...
Nike potrafi to zrobić ...
Minimalizm jest piękny