Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.06.2013, 14:11
Vasil napisał(a):Wyświetl post
[...]obawiam się, żę to by oznaczało koniec Cupiala w Wiśle i co za tym idzie de facto upadek Wisły[...]
Nie ma gwarancji, że pozostanie Cupiała w Wiśle uchroni Klub przed upadkiem, podobnie jak nie ma gwarancji, że wyjście Cupiała z Wisły oznaczałoby jej pewny upadek. Nie wiemy, co się dzieje za kulisami i czy nie było zapytań o Wisłę - więc nie przejmowałbym się tym tak bardzo...
Odpowiedz cytując