Vasil napisał(a):

|
[...]obawiam się, żę to by oznaczało koniec Cupiala w Wiśle i co za tym idzie de facto upadek Wisły[...]
|
Nie ma gwarancji, że pozostanie Cupiała w Wiśle uchroni Klub przed upadkiem, podobnie jak nie ma gwarancji, że wyjście Cupiała z Wisły oznaczałoby jej pewny upadek. Nie wiemy, co się dzieje za kulisami i czy nie było zapytań o Wisłę - więc nie przejmowałbym się tym tak bardzo...