Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.06.2013, 13:06
Sezon masakrycznie dobijający, bez żadnego większego sukcesu, powodu do zadowolenia i źródła optymizmu na nowy sezon.

Minimum oczekiwań na przyszły sezon: nie spaść (obawiam się, żę to by oznaczało koniec Cupiala w Wiśle i co za tym idzie de facto upadek Wisły).
Maksimum: walka o miejsca pucharowe.

Marzenie: że ktoś wyciągnie wnioski z przypadku Polonii - że z powodu braków organizacyjnych można polecieć kilka klas rozgrywkowych niezależnie od wyniku sportowego - więc: obok nowego sztabu szkoleniowego, piłkarzy bardziej trzeba myśleć o nowych sponsorach, marketingu, planie inwestycji w infrastrukturę (przynajmniej zacząć i kontynuować konsekwentnie).
Powód: Literuffki
Ostatnio edytowane przez Vasil : 03.06.2013 o godz. 13:12.
Odpowiedz cytując