Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 03.06.2013, 12:44
dla mnie wymiernym "sukcesem" w nastepnym sezonie bedzie grupa mistrzowska, w ktorej zapewne porazka bedzie gonic porazke. Wiecej sie nie spodziewam i wam tez radze to samo
Odpowiedz cytując