|
"Daniel Sikorski najlepszy napastnik Polski " - to sformułowanie nadaje się w kilku kategoriach jako największe rozczarowanie sezonu , wku...ienie a także rozbawienie. Wiadomo,że cały ten sezon choć podobny do poprzedniego bo 7 miejsce był jednak zdecydowanie najgorszym od lat. Daniel był takim symbolem tej słabiutkiej Wisły. Ludzie 7 punktów zapewnił nam utrzymanie. Nie wiem dlatego czy są jakiś przesłanki co do tego by wierzyć ,że będzie lepiej słuchając zwłaszcza wypowiedzi Bednarza. Ale wiadomo...kibic zawsze wierzy...to chyba jedyna nadzieja na lepsze jutro
Ostatnio edytowane przez DJ Hazel : 03.06.2013 o godz. 13:36.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|