smutny sezon, przegraliśmy wszystko, co było do przegrania, od pucharu polski po mecze z piastem u siebie, dwa mecze z lechem w łeb, z legia to samo, do tego odejście meliksona, koniec kilku pilkarzy, ogólnie to smutno i słabo.
Kibic zawsze czeka, czekam i ja

już w następnym sezonie musi być lepiej

ps. wolę teraz przełknąć gorycz porażek, żeby w tym i przyszłym roku oglądać jeszcze Wisłę i twierdzę na R22
