Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.06.2013, 09:50
W naszym obecnym polożeniu, utrzymywanie akademi przez kilka następnych lat może okazac sie przysłowiowym gwoździem do trumny. W chwili obecnej błędem będzie wybieganie lata świetlne w przyszłość,, trzeba się skupić na 2-3 nadchodzących sezonachh. Głównym celem polityki musi być, odbudowanie wizerunku i mistrzowskiego poziomu sportowego.

I o środki finansowe był bym raczej spokojnyar. Bardziej obawiiam się tego , że po raz kolejny zabraknie odpowiednich ludzi, cierpliwości i chłodnej głowy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.06.2013 o godz. 10:07.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując