|
W naszym obecnym polożeniu, utrzymywanie akademi przez kilka następnych lat może okazac sie przysłowiowym gwoździem do trumny. W chwili obecnej błędem będzie wybieganie lata świetlne w przyszłość,, trzeba się skupić na 2-3 nadchodzących sezonachh. Głównym celem polityki musi być, odbudowanie wizerunku i mistrzowskiego poziomu sportowego.
I o środki finansowe był bym raczej spokojnyar. Bardziej obawiiam się tego , że po raz kolejny zabraknie odpowiednich ludzi, cierpliwości i chłodnej głowy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.06.2013 o godz. 10:07.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|