Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22851
Stary 03.06.2013, 08:15
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ale tu nie chodzi o konsumenta, tylko o pracowników.

Ja np. pracowałem 7 dni w tygodniu, dzięki czemu miałem siedem dniówek. Jako kierowca w pizzeri. Wcale nie narzekałem, przynajmniej kasa była. Są osoby w handlu które też te 7 dniówek wykręcają. Dlaczego w czasach kryzysu padają pomysły, żeby tą siódmą dniówke odebrać?

Ja też kiedyś pracowałem w niedzielę (branża IT) jak akurat dyżur wypadał - też była super premia zawsze - no ale czasy się zmieniają - najgorsze że właśnie gospodarczo jesteśmy teraz w czarnej dupie.

Takie zmiany trzeba było wprowadzać 3-4 lata temu ale jak wiadomo przez ostatnie 6 lat żadnych zmian kluczowych dla gospodarki wprowadzić się nie udało.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE