|
Baryl świetnie to ująłeś.
Szkoda tylko, że w jego miejsce przychodzi być może Franz Smuda, który też nie bardzo potrafi się wysławiać.
Jest przynajmniej bardziej charyzmatyczny.
Maaskant to był gość, klasa. Szkoda, że ten też zaczął kłamać bo to też trochę przysłoniło jego wizerunek.
Kulawik:
- Taktyka - kiepska
- Motywowanie - kiepskie
- Kontakty z mediami - kiepskie
- Wyniki - kiepskie
Ciężko sie doszukać jakichkolwiek plusów.
Po prostu "dociągnął' ten bajzel do końca. I tyle.
|