Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
15326
03.06.2013, 07:16
GKS spadł więc może Wacławczyk?podobało mi się jak rozgrywał,dobre stałe fragmenty,sporo biega (choć niezbyt szybko).przydałby się..
arti