wwf napisał(a):

Jak się popatrzy na agencję która reprezentuje tego gościa to widać że mają sporo graczy.
Znalezć też można napastnika z Grecji (o jakimś Greku ktoś wspominał wyżej) w wieku 18 lat który występuje w SV Werder Bremen U19, Fabian Burdenski ma 22 lata i jest ofensywnym pomocnikiem występującym w 1.FC Magdeburg. Może to ci dwaj zawodnicy mają być na utrzymaniu TF, Niemcy chcieli zapewnić swoim zawodniką warunki jak w Bundeslidze. W TF pewne rzeczy można ukryć, natomiast gdyby w klubie tacy zawodnicy dostali świetne warunki to reszta młodych mogłaby się zbuntować.
Martwi też to że ta agencja prowadzi Sebastiana Boenischa. Wiadomo że to Smuda miał wypromować tego zawodnika w swojej reprezentacji wystawiając go wręcz na siłę, nie patrząc na to czy jest on lepszy od bezpośredniego konkurenta na lewej obronie.
Czy Smuda dostał jakieś pieniądze w zamian za promowanie słabego zawodnika ? Tego się nigdy nie dowiemy.
Oby nie było tak że ktoś w Wiśle będzie promował słabych zawodników tylko dlatego bo ich agencja opłaca trenera.
|
Ja .......e ale ześ znalazł spisek. Boenisch grał, bo wg. Smudy był lepszy od Wawrzyniaka. Ja to zdanie zresztą podzielam, ale to juz swoją drogą. Nikt nikogo na siłe nie promował.