Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15324
Stary 02.06.2013, 23:04
wwf napisał(a):Wyświetl post
Jak się popatrzy na agencję która reprezentuje tego gościa to widać że mają sporo graczy.
Znalezć też można napastnika z Grecji (o jakimś Greku ktoś wspominał wyżej) w wieku 18 lat który występuje w SV Werder Bremen U19, Fabian Burdenski ma 22 lata i jest ofensywnym pomocnikiem występującym w 1.FC Magdeburg. Może to ci dwaj zawodnicy mają być na utrzymaniu TF, Niemcy chcieli zapewnić swoim zawodniką warunki jak w Bundeslidze. W TF pewne rzeczy można ukryć, natomiast gdyby w klubie tacy zawodnicy dostali świetne warunki to reszta młodych mogłaby się zbuntować.

Martwi też to że ta agencja prowadzi Sebastiana Boenischa. Wiadomo że to Smuda miał wypromować tego zawodnika w swojej reprezentacji wystawiając go wręcz na siłę, nie patrząc na to czy jest on lepszy od bezpośredniego konkurenta na lewej obronie.
Czy Smuda dostał jakieś pieniądze w zamian za promowanie słabego zawodnika ? Tego się nigdy nie dowiemy.
Oby nie było tak że ktoś w Wiśle będzie promował słabych zawodników tylko dlatego bo ich agencja opłaca trenera.
Ja .......e ale ześ znalazł spisek. Boenisch grał, bo wg. Smudy był lepszy od Wawrzyniaka. Ja to zdanie zresztą podzielam, ale to juz swoją drogą. Nikt nikogo na siłe nie promował.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując