|
Przepraszam, już ostatni raz w tym temacie. Właśnie na ekstraklasa.tv zobaczyłem sobie dokładnie zajście po którym podyktowano jedenastkę dla Zagłębia. Stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że sędzia Małek to idiota albo kur.wa. W zależności od tego czy wielbłąd popełnił świadomie czy nie.
Do what you mean and mean what you do.
|