Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1714
Stary 02.06.2013, 21:56
Całą rundę nadawałem na Kulawika, ale trzeba mu jednak podziękować za pracę...
PS: Sam już nie wiem, czy lepiej nadawać cały czas na Kulawika, Wiślak, to jednak Wiślak, czy czekać co wykombinuje dyzma, choć mam przeczucia, że wykombinuje co najwyżej walkę o utrzymanie
Odpowiedz cytując