|
Całą rundę nadawałem na Kulawika, ale trzeba mu jednak podziękować za pracę...
PS: Sam już nie wiem, czy lepiej nadawać cały czas na Kulawika, Wiślak, to jednak Wiślak, czy czekać co wykombinuje dyzma, choć mam przeczucia, że wykombinuje co najwyżej walkę o utrzymanie
|