|
Kula dziękuję za to, że byłeś z Wisłą. Formuła współpracy teraz się wyczerpała, ale byłoby fajnie znów zobaczyć Cię w dresie Wisełki w innej roli. Nigdy nie zapomnę tego co zrobiłeś dla nas przez kilkanaście lat. Dla mnie jesteś jednym z najważniejszych symboli tego Klubu.
Do what you mean and mean what you do.
|