Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4708
Stary 02.06.2013, 21:18
A póżniej za miesiąc , dwa na stronie Weszło lub w Fakcie artykuł na całą stronę.

" JAK TO WISŁĘ OD CUPIAŁA KUPOWALIŚMY "

O braku profesjonalizmu w Polskiej piłce pisz pan X i Y, podając się za przedstawiciela Rosyjskiego koncernu spotkaliśmy się z Właścicielem Wisły kraków Bogusławem Cupiałem. Na pierwszym spotkaniu sondowalismy możliwość kupna, na drugim spotkaniu dawaliśmy 10 000 000złotych, jak się okazało za nazwę klubu. Bo Wisła mimo wielu lat rządzenia w polskiej piłce nie ma nic co stanowi wartość. Tymczasem właściciel Wisły pan Cupiał................................


I tak dalej.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując