Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
Od: 07.2011
Offline
#
23863
02.06.2013, 21:13
Dzisiaj zobaczyliśmy ile był warty tej najsłabszy m"miszcz" w XXI wieku. 5:0 z Legią dostali. A kilka dni wcześniej niektórzy tutaj mówili, że to Legia jest najsłabszym mistrzem od kilku lat. Znafffcy.
qqq_b
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez qqq_b