Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23863
Stary 02.06.2013, 21:13
Dzisiaj zobaczyliśmy ile był warty tej najsłabszy m"miszcz" w XXI wieku. 5:0 z Legią dostali. A kilka dni wcześniej niektórzy tutaj mówili, że to Legia jest najsłabszym mistrzem od kilku lat. Znafffcy.
Odpowiedz cytując