Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23860
Stary 02.06.2013, 20:29
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Legia jest mistrzem tylko dzięki słabości pozostałych pretendentów do tytułu. Lech pozbył się Peszków, Lewandowskich, Stiliciów, Rudnievów, a Wisła Meliksona i legia miała prostą drogę do mistrzostwa
Nie kompromituj się chłopie... Robisz to z każdym kolejnym postem w tym temacie.
Odpowiedz cytując