Blaszczu16 napisał(a):

|
Legia jest mistrzem tylko dzięki słabości pozostałych pretendentów do tytułu. Lech pozbył się Peszków, Lewandowskich, Stiliciów, Rudnievów, a Wisła Meliksona i legia miała prostą drogę do mistrzostwa
|
Nie kompromituj się chłopie... Robisz to z każdym kolejnym postem w tym temacie.