Podsumujmy sezon 2012/2013.
Patrząc na tabelę ten sezon jest taki sam jak ubiegły

. Co Was najbardziej wu..wiło, rozbawiło, co zapamiętaliście. Największe rozczarowanie, może znajdziecie jakiś pozytywy.
Napiszcie też jakie macie nadzieje na następny sezon.