Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 02.06.2013, 20:11
Nie wierzę że nie da się nic zrobić, żeby milicyjny wałek nie sędziował meczów przy R22. Smutne fakty są takie, że mmniej strzelonych bramek od nas ma tylko Bełchatów... Przykre...
Odpowiedz cytując