|
Rok temu mieliśmy Meliksona i też było zaszczytne 7 miejsce. Zresztą: Legia pozbyła się Borysiuków, Wolskich, Rybusów, Komorowskich, Muchów itd. Ruchy transferowe w obie strony to chyba normalka. W Legii mieli dobrą młodzież, na którą Urban nie bał się stawiać + kilka bardzo trafionych transferów, przede wszystkim Kuciak, Ljuboja, Saganowski czy ten Gruzin. Na prawdę 67 punktów to dużo, a patrząc z naszej perspektywy bardzo dużo. Jeżeli w Legii coś się nie spieprzy to możemy zapomnieć o skutecznym pościgu z naszą strategią ad hoc budowy drużyny.
|