Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
Od: 04.2012
Offline
#
23853
02.06.2013, 19:35
Trener Bełchatowa chce powiększenia ligi w przyszłym sezonie zamiast dzielenia punktów bo uważa, że jego drużyna by podniosła poziom w przyszłym sezonie.
Jose
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jose