Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1709
Stary 02.06.2013, 19:27
„Nie był to łatwy okres mojej przygody z ławką trenerską, bo towarzyszyły mi wyrzeczenia i kalkulacje, jak przygotować drużynę, gdzie nie ma się trenera przygotowania fizycznego, ani psychologa. Musieliśmy sobie z tym poradzić, musieliśmy sporo główkować, aby zawodników poskładać i przygotować. Uważam, że pokazali w tej rundzie, że udało nam się to

Trochę nie bardzo, ale i tak dzięki za te wszystkie lata.
Odpowiedz cytując