|
„Nie był to łatwy okres mojej przygody z ławką trenerską, bo towarzyszyły mi wyrzeczenia i kalkulacje, jak przygotować drużynę, gdzie nie ma się trenera przygotowania fizycznego, ani psychologa. Musieliśmy sobie z tym poradzić, musieliśmy sporo główkować, aby zawodników poskładać i przygotować. Uważam, że pokazali w tej rundzie, że udało nam się to”
Trochę nie bardzo, ale i tak dzięki za te wszystkie lata.
|