|
Kulawik jako trener I drużyny poradził sobie nieźle. [BZamysł[/B] gry ofensywnej wyglądał całkiem dobrze. Problem w tym, że wykonawców nie mieliśmy. Powinien prowadzić treningi/udzielać rad ofensywnym zawodnikom, przecież mieć 3-4 takich Kulawików w ofensywie to cud-miód i orzeszki.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|