mitmichael napisał(a):

|
Małek ile razy to nazwisko bedzie Nam sie jeszcze zle kojarzyło. Ilez razy w sezonie mozna popełniac tyle bledow podczas Naszych spotkan - przeciez to sie w glowie nie miesci.
|
Prezes PZPN-u się zmienił ale PZPN nie. Dalej ta sama sitwa moderuje rozgrywki.