A niech tam... chociaż raz siebie samego zacytuję
FraMat napisał(a):

Zagłębie nie walczy o nic.
Wisła nie walczy o nic.
Porażka 0:1
|
Nie mam z tego powodu żadnej satysfakcji

To wszystko, co dzieje się z Wisłą jest w tym momencie zbyt przewidywalne.
Pora zacząć "emocjonować się" tematem transferowym i tematem osoby trenera.
Potem trochę pomoderować temat "polskie drużyny w pucharach europejskich". Mam nadzieję, że niezbyt długo. Obejrzeć mecz z Barcą, a może pojechać do Gdańska.
I mieć nadzieję na nowy sezon.