Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 02.06.2013, 18:05
A niech tam... chociaż raz siebie samego zacytuję
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zagłębie nie walczy o nic.
Wisła nie walczy o nic.

Porażka 0:1
Nie mam z tego powodu żadnej satysfakcji

To wszystko, co dzieje się z Wisłą jest w tym momencie zbyt przewidywalne.
Pora zacząć "emocjonować się" tematem transferowym i tematem osoby trenera.

Potem trochę pomoderować temat "polskie drużyny w pucharach europejskich". Mam nadzieję, że niezbyt długo. Obejrzeć mecz z Barcą, a może pojechać do Gdańska.
I mieć nadzieję na nowy sezon.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując