Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#542
Stary 02.06.2013, 18:03
wwf napisał(a):Wyświetl post
Zespoły, drużyny Smudy zawsze miały charakter i grały agresywną piłkę.
.
Ależ oczywicie,że tak.Najbardziej mnie wkurzają małolaty krzyczący nie, oceniajac Smudę tylko przez pryzmat ostatniego Euro i spuszczenia ostaniej drużyny II Bundesligi,oczywiście tutaj nie znając blizej prawdziwych powodów.....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując