wwf napisał(a):

Zespoły, drużyny Smudy zawsze miały charakter i grały agresywną piłkę.
.
|
Ależ oczywicie,że tak.Najbardziej mnie wkurzają małolaty krzyczący nie, oceniajac Smudę tylko przez pryzmat ostatniego Euro i spuszczenia ostaniej drużyny II Bundesligi,oczywiście tutaj nie znając blizej prawdziwych powodów.....