Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska
Offline
#
4705
02.06.2013, 17:52
Bednarz dziękuje Kulawikowi
http://tsw.com.pl/news/Bednarz-Mozesz-byc-dumny-2594
na tej samej stronie podsumowanie pracy przez samego Kulawika
ardem99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ardem99
Znajdź inne posty napisane przez ardem99