Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 02.06.2013, 17:52
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie udało się obronić sportowo 7 miejsca z zeszłego sezonu a liczyłem chociaż na remis. Zagłębie zdobyło w tym sezonie 40 punktów więc pod względem sportowym Wisełka kończy na 8 miejscu.
Wisła kończy na 7 miejscu i ..tak napisałeś kolejny nonsensowny post. Inne tabele są jedynie wymysłem wyobraźni i tak zawsze można dodać Wiśle punkty zabrane przez sędziów, a trochę by sie ich nazbierało.
_____
Mecz, jak i sezon bez znaczenia ot, odbył się. Ciekawe jedynie czy w nowym pojawi się jakaś nadzieja na lepszą Wisłę. Ze Smudą wielkich nadziei nie mam, ale może wlaściciel zacznie po kolejnym niepowodzeniu inaczej, bardziej kreatywnie myśleć o naszym klubie, cóż pożyjemy zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez milosz : 02.06.2013 o godz. 18:00.
Odpowiedz cytując