husarmac napisał(a):

|
może uda sie wyciągnąc kilku graczy z Polonii Warszawa? Będą za darmo, a i raczej nie będą mieli szokujących wymagań finansowych... Wzmocnienia niskim kosztem... bo niestety każdy w naszej sytuacji b ędzie wzmocnieniem...
|
Cichoooo. Mam nadzieję, że 14 pozostałych prezesów i siatka menago tego posta przeoczą.
Najlepiej jak byś go usunoł, tak będzie bezpieczniej.