szprotson napisał(a):

ten Michał Wróbel a`ka "mam białą renówke a skrzeku nie ma nogi" ?
nie dziwi nikogo ze w meczu O NIC dla Olimpii Grudziądz bramkarz idzie na rożnego? Dla mnie to dośc niespotykana sytuacja....
|
Popatrz jak obcowanie z Polska piłka odbija sie na kibicach. Normalnosc jest nienormalnoscia i na odwrót.