pysio napisał(a):

pożegnam tego Pana bez żalu.
Zero aparycji,
zero charyzmy,
zero stylu,
zero umiejętności trenerskich..
i ta fryzura z lat 50 poprzedniego stulecia!
|
W Jego miejsce witamy takiego, który wszystkich w/w ma 10/10, a fryz od najlepszego fryzjera z Pól Elizejskich..

Dzięki za wszystko Kula! Ciężko się patrzyło na grę Wisły, ale udało Wam się wdrapać o parę miejsc do góry. Dobre i to w tych ch.jowych czasach.