Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 02.06.2013, 13:59
pysio napisał(a):Wyświetl post
pożegnam tego Pana bez żalu.

Zero aparycji,
zero charyzmy,
zero stylu,
zero umiejętności trenerskich..
i ta fryzura z lat 50 poprzedniego stulecia!
W Jego miejsce witamy takiego, który wszystkich w/w ma 10/10, a fryz od najlepszego fryzjera z Pól Elizejskich..
Dzięki za wszystko Kula! Ciężko się patrzyło na grę Wisły, ale udało Wam się wdrapać o parę miejsc do góry. Dobre i to w tych ch.jowych czasach.
Odpowiedz cytując